ZAMKNIĘCIE LISTY ZGŁOSZEŃ ZA:



PLIKI DO POBRANIA:




   WYNIKI KOŃCOWE

   WYNIKI NA OS 10    |    WYNIKI PO OS 10

   WYNIKI NA OS 9    |    WYNIKI PO OS 9

   WYNIKI NA OS 8    |    WYNIKI PO OS 8

   WYNIKI NA OS 7    |    WYNIKI PO OS 7

   WYNIKI NA OS 6    |    WYNIKI PO OS 6

   WYNIKI NA OS 5    |    WYNIKI PO OS 5

   WYNIKI NA OS 3    |    WYNIKI PO OS 3

   WYNIKI NA OS 2    |    WYNIKI PO OS 2

   WYNIKI NA OS 1    |    WYNIKI PO OS 1




WYNIKI ONLINE

W trakcie trwania rajdu w tym miejscu publikować będziemy na żywo wyniki rywalizacji on line. Po zakończeniu rajdu zamieścimy pliki z oficjalnymi wynikami końcowymi oraz punktację po trzech rundach Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej 2017.

Zapraszamy już 18 i 19 listopada 2017r.

⚐   WYNIKI ONLINE ➔

PUNKTACJA RMPZ 2017 po rundzie 5 z 7:

generalna   klubowa
1. Waldemar Dziedzic / Bartosz Piotrowski
2. Arkadiusz Tyc / Tomasz Andrzejewski
3. Tomasz Buńka / Agnieszka Baryłowicz
4. Wojciech Stefankiewicz / Sławomir Koszuta
5. Mariusz Rybiński / Piotr Jamroziak
6. Damian Walczak / Patrycja Glembin
7. Tymoteusz Wojtczak / Marcin Kałos
8. Michał Iwańcio / Krzysztof Brodziński
9. Andrzej Łukaszyk / Jakub Rajca
10. Oscar Schmidt / Marta Korszyłowska
50
48
44
43
40
30
28
28
25
24
  1. Automobilklub Koszaliński
2. Automobilklub Stargardzki
3. Automobilklub Morski
4. Automobilklub Rallyland
5. Auto Klub Szczecin
6. Automobilklub Dolny Śląsk
7. Automobilklub Włocławski
8. Klub Motorowy Winogrady
9. LKT Wyczół Gościeradz
10. Automobilklub Gorzowski
313
303
235
171
113
101
51
51
50
50


klasa 5   klasa 4
1. Waldemar Dziedzic / Bartosz Piotrowski
2. Arkadiusz Tyc / Tomasz Andrzejewski
3. Tomasz Buńka / Agnieszka Baryłowicz
4. Wojciech Stefankiewicz / Sławomir Koszuta
5. Mariusz Rybiński / Piotr Jamroziak
6. Tymoteusz Wojtczak / Marcin Kałos
7. Damian Walczak / Patrycja Glembin
8. Andrzej Łukaszyk / Jakub Rajca
9. Łukasz Zbrzeźny / Aleksandra Zbrzeźna
10. Bartosz Gęsikowski / Marcin Grad
54
51
51
43
40
31
30
25
16
16
  1. Tomasz Hildebrand / Paulina Szal
2. Dawid Matysiak / Marek Rzepiński
3. Jacek Szymkowiak / Anna Przędzińska
4. Krzysztof Mazurek / Marzena Mazurek
5. Patryk Ścieszyński / Bartosz Michalski
6. Jakub Frąszczak / Marcin Brzoskowski
7. Adam Borzyński / Filip Wąsowicz
8. Krzysztof Zieniewicz / Kamil Kałandyk
9. Dawid Chamier-Gliszczyński / Hubert Warmiński
10. Krzysztof Listewnik / Anna Brauer
74
61
50
42
41
33
26
25
22
22


klasa 3   klasa 2
1. Michał Iwańcio / Krzysztof Brodziński
2. Tomasz Bilski / Dawid Piasny
3. Jan Fabiszewski / Marcelina Ostrowska
4. Piotr Szupryczyński / Kamil Krażewski
5. Oscar Schmidt / Marta Korszyłowska
6. Paweł Wesołek / Kuba Kowalczyk
7. Rafał Nowak / Tomasz Szczuraszek
8. Bogusław Czubaj / Łukasz Kata
9. Sławomir Nowakowski / Błażej Roszak
10. Mateusz Bondalski / Aleksandra Grześkowiak
100
51
42
40
36
18
18
16
15
12
  1. Maciej Tłuszczak / Maciej Furtak
2. Tomasz Piątkowski / Jacek Piątkowski
3. Dariusz Pękalski / Daniel Pękalski
4. Krzysztof Kłosowski / Elżbieta Antoniak
5. Jarosław Doliński / Grzegorz Doliński
6. Mateusz Zagórski / Karolina Grzesiak
7. Maksym Dreczkowski / Justyna Dreczkowska
8. Maciej Liszka / Dariusz Liszka
9. Kamil Szulborski / Izabela Pogorzelska
10. Marcin Marciniec / Łukasz Kaczan
84
72
51
38
33
26
25
15
15
12


klasa 1   klasa RWD
1. Jacek Michalski/ Maciej Skubij
2. Paweł Żywicki / Adrian Ryś
3. Damian Majchrowski / Gracjan Romanowski
4. Jarosław Budziński / Rafał Chyliński
5. Piotr Hallek / Arkadiusz Kowalski
6. Rafał Adamek / Małgorzata Adamek
101
75
33
30
18
12
  1. Paweł Kiełbasa / Bartosz Dębowski
2. Leszek Dobrucki/ Tomasz Brzozowski
3. Damian Kopeć / Maciej Sierechan
4. Marcin Domka / Anna Górecka
5. Mateusz Milczarek / Jarek Gwozdowicz
6. Ireneusz Jandzio / Maciej Pawlicki
7. Oscar Schmidt / Marta Korszyłowska
8. Patryk Kunikowski / Paulina Selonka
9. Piotr Młynek / Michał Potrac
10. Łukasz Ogrodowski / Grzegorz Gruszka
87
69
64
51
42
28
26
14
12
11