ZAMKNIĘCIE LISTY ZGŁOSZEŃ ZA:



Informacje dla uczestników rajdu.

Na tej stronie znajdziecie wszelkie niezbędne dokumenty rajdowe: regulaminy, formularze, harmonogramy, komunikaty i inne.

Skrócony program rajdu

wydarzeniedatagodz.wydarzeniedatagodz.
Opublikowanie regulaminu uzupełniającego:20.10.201723:59 Otwarcie listy zgłoszeń:27.10.201723:59
Zamknięcie listy zgłoszeń:13.11.201723:59 Odbiór administracyjny:18.11.201710:00 - 12:00
Badanie kontrolne BK-1:18.11.201712:30 - 16:45 Publikacja listy startowej:18.11.201717:15
Odprawa uczestników:18.11.201717:15 Start rajdu (1-ej załogi):18.11.201718:57

  

Oficjalna lista zgłoszeń  

lp. NR Kierowca / Pilot Samochód Klub Kl.
1 1 Waldemar Dziedzic / Bartosz Piotrowski Mitsubishi Lancer evo 6 AK Morski / GRT 5
2 2 Arek Tyc / Tomasz Andrzejewski Subaru Impreza STI Ra AK Włocławski 5
3 3 Tomasz Buńka / Agnieszka Baryłowicz Audi A4 Quattro Automobilklub Koszaliński 5
4 4 Mariusz Rybiński / Piotr Jamroziak Mitsubishi Lancer EVO IX Automobilklub Morski 5
5 5 Damian Walczak / Patrycja Glembin Subaru Impreza AK Morski 5
6 6 Łukasz Zbrzeźny / Aleksandra Zbrzeźna Audi S4 Automobilklub Koszaliński 5
7 7 Tomek Jurkun / Oskar Olszewski Mitsubishi Lancer Evolution IX AK Warmiński 5
8 8 Gesikowski Bartosz / Walas Marek Lancer evo 4 AK Stargard 5
9 9 Daniel Kurpinski / Marcin Starszak Lancer evo niezrzeszony (Chojnice) 5
10 10 Kacper Terlikowski / Marcin Grabski Mitsubishi Lancer Evo X Automobilklub Polski 5
11 11 Stanisław Dyjak / Damian Macholl Mitsubishi Lancer Evo AK MORSKI / GRT 5
12 12 BARTOSZ ŁAJEWSKI / Krystian Kamiński SUBARU IMPREZA AK MORSKI 5
13 14 Piotr Kozlowski / Piotr Zakrzewski SUBARU STI AK Morski 5
14 15 Paweł Kiełbasa / Bartosz Dębowski BMW E30 AK Stargard RWD
15 16 Leszek Dobrucki / Tomasz Brzozowski Bmw e30 1.8is Ak stargardzki RWD
16 17 Damian Kopeć / Krystyna Kopeć BMW e46 Automobilklub Koszaliński RWD
17 18 Mateusz Milczarek / Michal Kobiera BMW E36 Ak Rallyland RWD
18 19 Olgierd Nikel / Tomasz Szarek BMW 318 ti Automobilklub Bydgoski RWD
19 20 Wiktor Borowiak / Maciej Maciejczyk BMW E36 AK Morski RWD
20 21 Szymon Bartel / Marcin Guzowski BMW E36 323i Automobilkub Toruński Delegatura Grudziądz RWD
21 22 Marta Bartel / Mateusz Radecki BMW E36 318IS Automobilklub Toruński delegatura Grudziądz RWD
22 23 Dariusz Bielański / Sławomir Kożykowski BMW E30 NIEZRZESZONY (BYTÓW) RWD
23 24 Tomasz Hildebrand / Paula Szal Opel Astra Morski 4
24 25 Dawid Matysiak / Marek Rzepiński BMW E30 F20 C AK-Rallyland 4
25 26 Krzysztof Mazurek / Marzena Mazurek Honda Civic EP3 Automobilklub Koszaliński 4
26 27 JAKUB FRĄSZCZAK / KRYSTIAN BARSZCZ RENAULT CLIO SPORT AK MORSKI 4
27 28 Adam Borzynski / Filip Wąsowicz Honda Civic AK Morski 4
28 29 KRZYSZTOF ZIENIEWICZ / KAMIL KAŁANDYK HONDA CIVIC AUTOMOBILKLUB KOSZALIŃSKI 4
29 30 Dawid Chamier-Gliszczynski / Krzysztof Kaczmarek Toyota Corolla Automobilklub Koszaliński 4
30 31 Krzysztof Listewnik / Piotr Zimowicz Ford Focus GRT AK Morski 4
31 32 Łukasz Semkiw / Damian Ujazdowski Honda Civic Type-R Olsztyński Klub Rajdowy 4
32 33 Marcin Mrozewski / Sławomir Marcinkiewicz Honda Civic Type R niezrzeszony (Gdańsk) 4
33 34 Krzysztof Samulewicz / Kamil Sierocki Honda Civic Type-R Lubawski Klub Rajdowy 4
34 35 Łukasz Ciach / Tomasz Wołkowicz Honda Civic Type-R Automobilklub Warmiński 4
35 36 Paweł Haase / Tomasz Kofluk Fiat Stilo AK Morski 4
36 37 Michał Mierniczak / Michał Gebert Hyundai Coupe RD1 AK Morski 4
37 38 Tomasz Laskowski / Dariusz Piotrowski Nissan Pulsar GTI Ak Nowomiejski 4
38 39 Juliusz Kulczykowski / Robert Tkaczyk Ford Focus AK Morski 4
39 40 Agnieszka Chwienda / Karolina Macholl Daewo Lanos AK Morski 4
40 41 Marcin Sieński / Mirosław Zajączkowski OPEL ASTRA GSI AK Orski 4
41 42 MARCIN STROCEN / DAWID KWIDZIŃSKI VW GOLF niezrzeszony (Gdynia) 4
42 43 Krzysztof Konior / Michał Sagun Peugeot 206 Automobilklub Koszaliński 4
43 44 Piotr Żytkiewicz / Emil Kozłowski Renault Clio niezrzeszony (Gdańsk) 4
44 45 Dominik Wąsowicz / Justyna Wąsowicz Alfa Romeo 156 niezrzeszony (Gdynia) 4
45 46 Michał Iwańcio / Jarosław Iwańcio Honda Civic Automobilklub KOSZALIŃSKI 3
46 47 Tomasz Bilski / Laura Nawrocka Honda Civic Klub Motorowy Winogrady 3
47 48 Jan Fabiszewski / Marcelina Ostrowska Honda Civic ED7 Automobilklub Szczeciński 3
48 49 Bogusław Czubaj / Łukasz Kata Suzuki Ignis Sport Olsztyński Klub Rajdowy 3
49 50 Maciej Andriaszkiewicz / Paweł Andriaszkiewicz Citroen Saxo VTS niezrzeszony(Choszczno) 3
50 51 Marcin Kubiak / Tomasz Burcon Honda civic niezrzeszony (Gdańsk) 3
51 52 Karol Lemański / Ireneusz Jandzio Honda civic AK Szczecin 3
52 53 Artur Kowalik / Paulina Czerwińska Honda Civic AK Morski 3
53 54 KAMIL ZARODA / ŁUKASZ KASPRZYK MITSUBISHI COLT LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ 3
54 55 Jakub Baran / Aleksander Baran Citroen Saxo Automobilklub Toruński 3
55 56 Michał Dąbrowski / Radosław Krajewski Ford Fiesta R1 AMK Drwęca Ostróda 3
56 57 Jacek Wojtas / Monika Szczepańska Peugeot 106 AK Elbląski 3
57 58 BARTEK TETER / DAMIAN PAWLIK CITROEN SAXO AK KRÓLEWSKI 3
58 59 Pawel Dawidowicz / Wiktor Kowalczyk Citroen C2 niezrzeszony (Gdynia) 3
59 60 Daniel Diks / Patryk Bujak Golf niezrzeszony (Bytów) 3
60 61 Maciej Tluszczak / Maciej Furtak Suzuki Swift GTI Automobilklub Koszaliński 2
61 62 Tomasz Piątkowski / Jacek Piątkowski Honda Civic Automobilklub Stargardzki 2
62 63 Krzysztof kłosowski / Małgorzata Tarapata Suzuki Swift Auto Klub Szczecin 2
63 64 Maciej Liszka / Dariusz Liszka Fiat CC AK Morski 2
64 65 Kamil Woźniak / Piotr Jędrusiak Fiat Panda AK Rallyland 2
65 66 Marcin Marciniec / Łukasz Kaczan Fiat ccs AK rallyland 2
66 67 Radosław Oryszczak / Szymon Oryszczak Peugeot 106 Rallye AK Toruński 2
67 68 Krzysztof Karwowski / Michał Pyrka Honda Civic Ak Morski 2
68 69 Michał Kujawa / Paweł Bill Fiat Seicento niezrzeszony (Malbork) 2
69 70 Arkadiusz Łajewski / Karolina Łajewska Fiat seicento niezrzeszony (Sopot) 2
70 71 Hubert Sągal / Michał Paziewski Fiat Seicento Lubawski Klub Rajdowy 2
71 72 Pawel Malek / Jacek Malek Fiat Seicento niezrzeszony (Gdynia) 2
72 73 Aleksandra Janik / Patryk Szymczak Peugeot 106 XSi Automobilklub Koszaliński 2
73 74 Joanna Piotrowska / Marek Friedrich Opel Astra Automobilklub Wielkopolski 2
74 75 Paulina Dzwińczyk / Tomasz Cycoń Fiat,Seicento niezrzeszona (Pogórze) 2
75 76 JACEK MICHALSKI / MICHAŁ CICHY POLSKI FIAT 170 SPORT AK DOLNY ŚLĄSK 1
76 77 Paweł Żywicki / Adrian Ryś Fiat Seicento niezrzeszony (Bytów) 1
77 78 Damian Majchrowski / Filip Olejniczak Fiat Cinquecento AK Morski 1
78 79 Jarosław Budziński / Rafał Chyliński Fiat Seicento AK Morski 1
79 80 Grzegorz Brzeski / Maciej Wolski Fiat Seicento niezrzeszony (Bytów) 1
80 81 Mariusz Polkowski / Bartosz Myszkowski Fiat seicento niezrzeszony (Gdańsk) 1
81 82 Wojciech Elwart / Krawczyk Mateusz Subaru Impreza AK ORSKi GOŚĆ
82 83 WOJCIECH GOTOWSKI / Radosław Ogonowski Mitsubishi evo 8 Lkt wyczół Gościeradz GOŚĆ
83 84 Mateusz Bojanowski / Andrzej Ksyt Honda Civic Type-R AK Nowomiejski GOŚĆ
84 85 Alexandre Barboukov / Maciej Kieremkampt Kia Picanto Cup AK Rallyland GOŚĆ